Hlavní menu

Informace

Stránky

Taneční skupina DREAM

Odkazy

Historie

přehlídky Schody

Předposlední pátý ročník se konal 14.6.2008. V tomto roce přehlídku navštívil rekordní počet diváků. Poprvé byla přehlídka živě přenášena prostřednictvím Kabelové televize Kopřivnice do domácností v Kopřivnici a blízkém okolí a na internetu. Opět se představilo o něco více lidí než v předešlém ročníku.

Divácká ocenění pátého ročníku Schody 2008 získali:

cena „sympatie“ – Tučňáčci (Kopřivnice)

cena „umělecký dojem“ – Future Hip Hop (Kopřivnice)

cena „repete“ – Bad Boys (Kopřivnice)

cena „video“ – Junior TV Kopřivnice

Ceny pořadatelů pátého ročníku Schody 2008 získali:

„cena pořadatelů“ putovala k taneční skupině TS P.U.S.A (Studénka)

cenu „objev přehlídky“ roku 2008 získalo taneční duo – Zero Point (Kopřivnice)

Čtvrtý ročník se uskutečnil v neděli 17.6.2007. Diváci, kteří byli na akci od začátku do konce s námi absolvovali téměř osm hodin programu, který byl plný tance, zpěvu, kapel, soutěží a dalších dovedností. V roce 2007 vystoupily následující soubory: Bad Boys, Break dance crew, Burnout, Cimbálová muzika ZUŠ Z. Buriana, DDM Kopřivnice, Detašé, Eva a Jindřich Berekovi, Farridah, Halucination, Hluční sousedé, INeedMoney, Klub Kamarád, Meduňka SOT Farridah F.p.R, Milada Fialová, Perfectcats, Robert Kunc, reprezentanti tan. klubu Astra Praha – Milan Hradecký a Ulijana Yurteva, Scofilds, Sextet+, Shakirah, skupina Žonglé z DDM Kopřivnice, sourozenci Michal a Verča, Step Klub Kopřivnice, Styx – GMK Bílovec, Suchy Led, TS Static, TS Tritime, TS Zdeňky Havlové, ZUŠ Z. Buriana, aj.

Divácká ocenění čtvrtého ročníku Schody 2007 získali:

cena „sympatie“ – TS BAD BOYS (Kopřivnice)

cena „umělecký dojem“ – TS TRITIME (Třinec)

cena „repete“ – kapela BURNOUT (Kopřivnice)

(nově) cena „video“ – Blair a jeho Star Wars klipy

Ceny pořadatelů čtvrtého ročníku Schody 2007 získali:

„cena pořadatelů“ putovala k taneční skupině Styx – GMK Bílovec

cena „objev přehlídky“ roku 2007 získala metalová kapela – Suchy Led Štramberk)

11.6.2006 jste se měli možnost vystupovat nebo se stát divákem třetího ročníku. Opět byl připraven pestrý program složen z mnoha účinkujících, kteří představili své oblíbené činnosti. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout některé okamžiky a vystupující, které jsme pro Vás zachytili prostřednictvím fotoaparátu. Navíc se nám podařilo udělat první krátké DVD z této přehlídky, které obsahuje krátký záznam přehlídky a rozhovory s některými vystupujícími.

5.6.2005 se konal druhý ročník přehlídky. Svým osobitým humorem a moderátorským uměním jej provázel David Stančík. Ve srovnání s prvním ročníkem si bylo možno všimnout, že mnozí se na svá vystoupení pečlivěji připravovali. Už také věděli, co je čeká, jaká je atmosféra a jaké prostředí. Kostýmy byly zajímavé a pestré a vystoupení více procvičené. Délka přehlídky opět přesáhla 5 hodin, ale bylo jen málo těch, kteří by si na to stěžovali. Opět se představilo mnoho rozličných souborů a jednotlivců a proto program velmi rychle utekl. V tomto druhém ročníku se také již více představili mimokopřivničtí účastníci. Přijeli se představit lidé z Havířova, Studénky, Nového Jičína, Příbora aj. Dle posledních ohlasů se na přehlídku chystají účastníci z větších dálek a to nejen z Moravy, ale i Čech. Proto by měl být plánovaný třetí ročník velmi zajímavý. Pokud budou opět kostýmy pěknější a rafinovanější a vystoupení ještě lépe nacvičená, tak se máme opravdu na co těšit a než jako přehlídka amatérů, to opět bude působit spíše jako přehlídka profesionálních souborů.