Hlavní menu

Informace

Stránky

Taneční skupina DREAM

Odkazy

Tanečníci

Dominantní v minulých ročnících byla taneční vystoupení. Představilo se mnoho stylů jako latina, lidové tance, disco dance, aerobic, breakdance, scénický tanec, step, hip hop, břišní a orientální tance, roztleskávačky a jiné.

Tanec v mnoha podobách bude jistě převažovat i v dalším ročníku, proto budeme rádi, když se sejde co největší různorodost tanečních stylů, ať je z toho zajímavá podívaná.

Hudební podklad je nutno dodat na CD nebo e-mailem ve formátu mp3 či wav a to v uvedený termín před konáním akce (nejpozději do uzávěrky přihlášek). Jelikož je prezentujících velmi mnoho, potřebujeme dát všechny skladby na co nejméně disků, aby nedošlo k zbytečným prodlevám a chybám při pouštění skladeb. Nasvětlení Vašeho vystoupení si domluvíte s osvětlovačem v den konání generální zkoušky (přesné informace o časech budeme zasílat na Vaše uvedené kontakty ve stanoveném termínu před akcí). Pokud máte specifické přání, napište ho do technických požadavků, budeme se jim snažit vyhovět. Breakdance a step se nejlépe hodí na pódium číslo 2, neboť je z parket. Pokud někdo bude chtít tančit na živou hudbu, je třeba nazvučit doprovod.