Hlavní menu

Informace

Stránky

Taneční skupina DREAM

Odkazy

Zpěváci

Sóloví zpěváci, duety či sbor, cimbálovka, kapely aj., ti všichni se představili na přehlídce Schody. Můžete lidem dokázat své pěvecké kvality, je jedno, jaký styl si vyberete, můžete prezentovat skladby všech podob a žánrů. Uvítáme také Vaší vlastní tvorbu.

Bude Vám k dispozici odposlech a na zvukové zkoušce si odzkoušíte nazvučení s naším zvukařem. Pokud zpíváte na hudební podklad, je nutné ho dodat ve stanoveném termínu před konáním přehlídky na uvedené kontakty. Pokud máte s sebou doprovodnou kapelu, musí opět absolvovat zvukovou zkoušku. K dispozici bude mix i kabelové propojení, potřebujete tedy si vzít jen Vaše potřebné nástroje. Generální zkoušky proběhnou den před přehlídkou (po celý den) a v dopoledních hodinách v den přehlídky. Konkrétní čas Vám bude upřesněn ve stanoveném termínu před přehlídkou na uvedené kontakty.

.Malíková.

Většina pěveckých vystoupení se odehrává na pódiu číslo 3, které má 6 x 3 metry. Nasvětlení dle Vašich požadavků bude po domluvě s osvětlovačem na generální zkoušce.

INeedMoney

Lubomír Svoboda